Kontakt

Telefonnummer

Kontoret: 031-14 25 01
Direkt till båten: 0723-14 25 02

Betalning

Bankgiro: 488-3377
Org.nummer: 857204-5717

Webmaster

För frågor gällande hemsidan kontakta Webmaster Mathias Kindberg. E-postadress: webmaster@skonaren-ingo.org

Styrelsen

För presskontakt kontakta ordförande eller vice ordförande. För pressbilder klicka här. Hela styrelsen kan kontaktas på styrelsen@skonaren-ingo.org

Kontoret
Lundby Hamngata 40
417 55 GÖTEBORG

Danny Raucci
Bokning av seglingar, uthyrning och medlemsfrågor
kontoret@skonaren-ingo.org
Kontoret är bemannat på oregelbundna tider, för kontakt skicka ett e-mail eller tala in ett meddelande så återkommer vi så snabbt som möjligt.
Tel. 031-14 25 01
Ordförande
Stefan Fredrickson
0707-659050
stefan.fredrickson@skonaren-ingo.org
Vice Ordförande
Danny Raucci
0761-82 00 01
Kassör
Per Petersson
0703-81 45 22
per.petersson@skonaren-ingo.org
Sekreterare
Jukka Kvarnström
0739-02 07 72
Ledamot
Julius Laurell
0760-97 06 98
Ledamot
Petter Klein
0738-19 94 00
petter.klein@skonaren-ingo.org
Ledamot
David Matsson
0722-41 33 04
david.matsson@skonaren-ingo.org
Suppleant
Mikael Berntsson
0706-47 65 15
mikael.berntsson@skonaren-ingo.org
Suppleant
Annida Gyllenspetz
0705-67 47 95
Suppleant
Vakant
 
DP (Ingår ej i Styrelsen)
Kristian Stryhn
Säkerhetsansvarig
0704-83 00 57
kristian.stryhn@skonaren-ingo.org