Kontakt

Kontoret: Bokning av seglingar, uthyrning och medlemsfrågor
031-14 25 01, kontoret@skonaren-ingo.org

Direkt till båten: 0723-14 25 02

Betalning

Bankgiro: 488-3377
Org.nummer: 857204-5717

Webansvarig

För frågor gällande hemsidan kontakta webansvarig Mathias Kindberg. E-postadress: webansvarig@skonaren-ingo.org

Styrelsen

För presskontakt kontakta ordförande eller vice ordförande. För pressbilder klicka här. Hela styrelsen kan kontaktas på styrelsen@skonaren-ingo.org

Kontoret
Lundby Hamngata 40
417 55 GÖTEBORG
Line Steffensen
Bokning av seglingar, uthyrning och medlemsfrågor
kontoret@skonaren-ingo.org
Kontoret är bemannat på oregelbundna tider, för kontakt skicka ett e-mail eller tala in ett meddelande så återkommer vi så snabbt som möjligt.
Tel. 031-14 25 01
Ordförande Kristian Stryhn
0704-83 00 57
kristian.stryhn@skonaren-ingo.org
Vice Ordförande Hampus Wall
0735-39 52 66
hampus.wall@skonaren-ingo.org
Kassör Per Petersson
0703-81 45 22
per.petersson@skonaren-ingo.org
Sekreterare Jukka Kvarnström
0739-02 07 72
jukka.kvarnstrom@skonaren-ingo.org
Ledamot Felix Steijner 
0760-06 04 59
felix.steijner@skonaren-ingo.org
Ledamot Karin Drake
0762-91 99 44
karin.drake@skonaren-ingo.org
Ledamot Linus Möllgaard Pedersen
0705-98 91 87
linus.mollgaard.pedersen@skonaren-ingo.org
Suppleant
Arvid Gyllensten
0706-80 98 75
arvid.gyllensten@skonaren-ingo.org
Suppleant Johan Elfsten
Suppleant Claes Engblom
DP

Johan Elfsten
Säkerhetsansvarig
0735-41 61 66
johan.elfsten@skonaren-ingo.org